Radušies jautājumi?

SAZINIES AR MUMS

  Mūsu kontakti

  MĒS JUMS PALĪDZĒSIM

  Telefons: +371 262 00 999
  E-pasts: info@irklis.lv

  Sazinies ar mums par
  piegādes iespējām.

  Sazinies ar mums un
  konsultēsim par produktu

  Informācija

  Jautājumi un fakti kas Jūs varētu intereset.

  Kas atšķir Premium kvalitātes koka granulas no standarta granulām un kā tās uzlabo apkures efektivitāti?

  Premium kvalitātes kokskaidu granulas tiek veidotas, izmantojot rūpīgi izvēlētu cietkoksni, nodrošinot augstāku enerģijas blīvumu un zemāku pelnu saturu. Šīs granulas, pateicoties to augstvērtīgajai sastāvdaļu kombinācijai, deg efektīvāk, radot vairāk siltuma ar mazāk atlieku. Tos vienmērīgais izmērs un mitruma saturs arī veicina tīrāku dedzināšanas procesu, padarot tās par optimālu izvēli, lai maksimizētu apkures efektivitāti.

  Vai jūsu Premium koka granulas var izmantot dažādos sildīšanas iekārtu veidos, un kādus uzglabāšanas ieteikumus jūs sniedzat, lai saglabātu to kvalitāti?

  Jā, mūsu Premium koka granulas ir izstrādātas, lai būtu saderīgas ar dažādām sildīšanas iekārtām, ieskaitot granulu krāsnis, katlus un apkures katlus. Lai saglabātu to kvalitāti, mēs iesakām uzglabāt granulas sausā un labi ventilējamā vietā, prom no tiešiem saules stariem un mitruma. Pareiza uzglabāšana nodrošina, ka granulas saglabā optimālo mitruma saturu, novēršot to pasliktināšanos un garantējot vienmērīgu sniegumu, izmantojot tās sildīšanas sistēmās.

  Vai jūsu Premium koka granulas ir piemērotas biomasas katliem, un kā tās ietekmē emisijas?

  Jā, mūsu Premium koka granulas ir ideāli piemērotas biomasas katliem, piedāvājot efektīvu un videi draudzīgu apkures risinājumu. To zemais pelnu saturs un augstais siltuma ieguvums palīdz samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, nodrošinot ne tikai efektīvu siltuma ģenerēšanu, bet arī pozitīvu ietekmi uz vidi.

  Kāda ir garantija jūsu Premium koka granulām, un kāda ir jūsu klientu atbalsta politika?

  Mēs piedāvājam augstu pārliecību par mūsu Premium koka granulu kvalitāti, un tāpēc nodrošinām garantiju, kas atbilst nozares standartiem. Parasti mūsu garantija sedz produktu defektus un nepilnības. Attiecībā uz klientu atbalstu mēs esam gatavi sniegt profesionālu palīdzību un atbildes uz jautājumiem, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem labāko pieredzi, izmantojot mūsu Premium koka granulas. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai risinātu jebkādas problēmas vai jautājumus, un aktīvi strādājam pie uzlabojumiem, lai nodrošinātu ilgtermiņa klientu apmierinātību.