DAŽOS VĀRDOS PAR MUMS

Augsta kvalitāte, kas īpaši izceļas produkta izmantošanas laikā.

Gadiem krāta pieredze

Jomā darbojamies no 2009.gada, kas ļavis mums augt un attīstītes, lai ražotu labāko tieši jums.

Augsta kvalitāte

Laikam ejot un jaunām zināšanām uzkrājoties, augsta kvalitāte pie mums tiek uzskatīta par standartu.

NO 2009 GADA KRĀTA PIEREDZE

Par mūsu uzņēmumu

Mūsu uzņēmums, kurš specializējas granulu ražošanā, veiksmīgi darbojas jau kopš 2009. gada. Sākotnēji, līdz pat 2013. gadam, mūsu ražošanas fokuss bija vērsts uz salmu granulām, bet ar laiku mēs uzņēmāmies izaicinājumu un pakāpeniski pārslēdzāmies uz augstas kvalitātes kokskaidu granulu ražošanu.

Kopš 2015. gada mēs lepojamies ar to, ka mūsu ražošanas procesā tiek ieguldīts liels darbs un uzmanība, lai nodrošinātu tikai Premium kvalitātes kokskaidu granulas. Mūsu produkti atbilst visaugstākajiem standartiem un nodrošina efektīvu un ilgtspējīgu enerģijas avotu.

Šobrīd mēs ar lepnumu varam ziņot, ka mūsu ražotne ir sasniegusi iespaidīgu ražošanas apjomu - līdz pat 2500 tonnām gadā. Mūsu augstas kvalitātes granulas ir ieguvušas uzticību un atzinību gan Latvijas, gan Igaunijas tirgū. Mēs aktīvi sadarbojamies ar mūsu klientiem, piedāvājot ne tikai izcilus produktus, bet arī sniedzot profesionālu atbalstu un konsultācijas, lai nodrošinātu optimālu izmantošanu mūsu granulām siltuma ražošanā. Mūsu misija ir turpināt attīstīties, uzlaboties un nodrošināt ilgtspējīgu siltuma nākotni, piedāvājot inovatīvus risinājumus un uzturot augstu kvalitātes standartu līmeni.

Mēs strādājam, lai klientiem piedāvātu pašu labako.

2009
JOMĀ KOPŠ
5000
APMIERINĀTU KLIENTU
2500
SARAŽOTAS TONNAS GADĀ